KOZMETIKA MISSION

Múdrosť a sila prírody.  Harmónia. Plynutie. Opakovanie.

To všetko ako inšpirácia Ďalekým východom pre jedinečný rituál určený len Vám a Vašej pleti. Premyslené kroky používania novej pleťovej kozmetiky obohatené o tie najlepšie zložky spracované najmodernejšími technológiami.

Podľahnite volaniu krajiny vychádzajúceho slnka a vstúpte do sveta starostlivosti, kde ste dôležitá Vy. Nie čas. Krok za krokom pre jemnú žiarivú pleť. Zakúste dokonalý pocit rituálu prinášajúci harmóniu a krásu Vám a Vašej pleti. A skutočný vek nikto nespozná.

,,Dovoľte, aby som Vám predstavila výrobky z úplne novej kozmetickej značky Mission. AVON sa snaží poskytovať svojim zákazníkom čo najlepšiu starostlivosť, aby uspokojila všetky ich kozmetické potreby. Sme exkluzívny predajca  výrobkov Mission v Európe. Značka Mission bola predstavená pred viac ako 30 rokmi a odhaľuje japonské tajomstvo krásnej a bezchybnej pleti. Hlavnými zložkami výrobkov sú riasy a droždie. Denné rituály navyše pomôžu k rýchlym a viditeľným výsledkom."

MISSION Y vyhovuje potrebám pleti u žien nad 30 rokov, ktoré zaznamenali prvé prejavy starnutia pleti: vrásky, suchú a unavenú pleť a stratu jasu. Táto hĺbková hydratačná línia je založená na výťažku z fermentovaných kvasníc - bohatého na vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty. Výťažok z kvasníc stimuluje bunkový metabolizmus, a tým podporuje funkciu ochrannej vrstvy pleti, zlepšuje pružnosť, obnovuje  jemný vzhľad a zdravý jas pleti.


MISSION ECLAT kombinuje exkluzívne zloženie s bohatými aktívnymi zložkami. Ponúka prémiovú starostlivosť pre ženy nad 45 rokov, ktoré trápia jemné línie a vrásky, strata mladistvého jasu, pružnosti a pevnosti pleti. Vývoj tejto línie bol inšpirovaný výskumom RNA molekúl, ktorý bol ocenený Nobelovou cenou. Podľa tejto štúdie je možné redukovať tie bielkoviny, ktoré majú na svedomí poškodzovanie kolagénu, a súčasne posilniť tie bielkoviny, ktoré naopak tvorbu kolagénu podporuje.                                                       Japonský rituál.

"Každý deň je naša pleť vystavovaná vonkajším faktorom. Pôsobí na ňu počasie: slnko, vietor, rozdielne teploty. Aj naše stravovanie a životný štýl významne ovplyvňujú stav a kondíciu našej pleti. Z toho dôvodu je dôkladná starostlivosť o pleť nevyhnutná. Prevediem Vás štyrmi podstatnými kroky, ktoré Vám v starostlivosti o pleť pomôžu.''

Rituál sa skladá z 4 krokov aplikácie výrobkov tak, aby bol dosiahnutý čo najlepší výsledok. Tajomstvo každodenného japonského rituálu spočíva v niekoľkých úrovniach hydratácie, ktorá začína najľahším a najkoncentrovanejším a končí nanesením krému, ktorý vytvára neviditeľnú ochrannú vrstvu na povrchu pleti.

1. Čistenie -  výrobok aplikujte priamo na ruky. Telesné teplo totiž umožní lepšiu a efektívnejšiu aplikáciu.
2. Tónizácia a hydratácia - tento výrobok nemá nič spoločné s dobre známym tonikom. Uvoľňuje póry, a preto sa neskôr aplikovaná kozmetika môže dostať do hlbších vrstiev pleti.
3. Koncentrovaná hydratácia - vyberte si medzi Mission Y a Mission Eclat. Emulzia Vašu pleť hydratuje až na 24 hodín a Vaša pleť tak bude starnúť pomalšie.
4. Ochrana - vhodná voľba krému a pleťového prípravku zaručí 100% spokojnosť s používaním výrobkov Mission.Set Mission Y obsahuje:

Čistiaca pleťová pena Misson Y (100 g)          25,00 €
Pleťová emulzia Mission Y (150 ml)                 35,00 €
Pleťové sérum Mission Y (100 ml)                   35,00 Pleťový krém Mission Y (30 g)                          39,00 

                                                                Hodnota setu:         134,00 €

CENA: 115,00 €
Set Mission Eclat obsahuje:

Čistiaca pleťová pena Mission Eclat (100 g)           35,00 €
Pleťová emulzia Mission Eclat (150 ml)                   49,00 €
Pleťové sérum Mission Eclat (30 ml)                       59,00 €
Pleťový krém Mission Eclat (30 g)                           49,00 €
Krém na oblasť očného okolia a pier
  Mission Eclat (20 g)                                                 49,00 €

Hodnota setu: 241 €

CENA: 199,00 €Pleťová maska Mission 49,00 € (5ks v balení)

Použitie:
Nanášajte raz do týždňa po použití čistiacej pleťovej peny a pred použitím hydratačnej emulzie. Na čistú suchú pleť naneste rovnomernú vrstvu masky, vynechajte oblasť očného okolia a pier. Nechajte pôsobiť 10 minút.


Výrobky je možné zakúpiť aj samostatne.


Značka Mission neznamená len kvalitu, osvedčené výsledky a vysokú účinnosť, ale aj potešenie z aplikácie výrobkov prostredníctvom rituálov ako aj ich príjemnú vôňa.


"Verím, že Vás nová kozmetika MISSION zaujala.  Neváhajte teda a objednajte si ešte dnes. Pre
všetkých, ktorí si objednajú výrobky, mám darček ako prekvapenie - pleťovú masku, ktorú môžete sami otestovať. Myslím, že to je perfektný doplnok k výrobkom starostlivosti o pleť. Vyplňte kontaktný formulár, napíšte produkty o ktoré máte záujem, poprípade ak máte akékoľvek otázky. Na základe Vami vyplnených kontaktných údajov, Vás budem kontaktovať, dohodneme sa na dátume doručenia. Budem veľmi rada, keď mi dáte spätnú väzbu a recenziu na výrobky, ktoré ste si vybrali."